O nás

V jednu chvíli se díváte před sebe a zjišťujete, že vám v životě něco chybí. Chtěli byste něco změnit, přimět své okolí, aby se chovalo jinak.

V dnešní době je těžké prosadit něco k čemu nemá většina lidí zažitý žádný vztah. Buď už si odvykli a nebo si ještě nestačili zvyknout.

A přesně těmto dvěma generacím lidí, totiž pro starší a mladou, je podle mého názoru bezobalový prodej nejbližší. Dříve bylo naprosto normání přijít do prodejny potravin se síťovkou a vybrat si přesně takové množství sortimentu, které bylo potřeba. Chtěla bych to lidem připomenout.

Věřím, že takto bude chtít nakupovat čím dál tím více lidí a budou tak moci mít na výběr - supermarket x maloobchod.

Bezobalové prodejny jsou jistá lokální záležitost. Můžete si zde v klidu vybrat co zrovna potřebujete, objevit novinky od českých dodavatelů nebo se jen stavit a prohlédnout si nové možnosti.

Nelze změnit celou společnost v dnešní "době plastové", ale i malý krůček, malé šetření odpadem a upřednostnění kvalitnich českých výrobků je cestou kupředu.

Je jasné, že své zvyky nikdo nemůže změnit ze dne na den, ale jde o zájem. Stačí se zastavit u nás v prodejně a projít si, jaké jsou alternativní možnosti nakupování a zacházení s odpadem.